32 990 Lekë


Përshkrimi

  • Kamer 4k GO PRO HERO 7 White CHDHB-601-FW
  • Ultra HD 4K, Waterproof
  • 2 Vite garanci
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 38348

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

2 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kamer 4K GO PRO HERO 7 White CHDHB-601-FW

Ju mund te beni foto apo video nepermjet kameres gjate gjithe udhetimit tuaj.

Ndani pervoja te cilat nuk mund t`i kapni me telefonin tuaj.

Ofron nje ekran LCD me permasa 2 " i cili ju lejon te shikoni fotot e realizuara gjate gjithe udhetimit.

Kamera ka rezolucion 1080p60 ne vidio dhe ne 10 MP ne foto, Ultra HD 4K. 

E papershkrueshme nga uji deri ne 10 m.

Mund te montohet ne biciklete, ne kasken tuaje mbrojtese apo kudo tjeter sipas deshires.

Lidhet me wifi dhe bluetooth ku ju mund te kaloni fotot edhe ne smartphone tuaj. 

Suporton karte memorie deri ne 32 GB (ju duhet te perdorni kart memorie brand ne menyre qe te keni cilesine e garantuar).

Karikim i lehte me ane te fishes Usb

Specifikat

Garancia 2 vjet
Permasa e Ekranit (inch) 2''
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)

Reviews (0)