2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Mates aktiviteti M3
  • Ore dhe monitorues aktiviteti
  • Lidhje bluetooth versioni 4.0
  • Pergjigjuni telefonatave dhe beni foto ne cdo kohe
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 33087

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 200 Lekë
Shitur (529)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (78)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mates aktiviteti fizik M3.

Ekran 0,96" OLED. Kunder ujit IP67. 

Rrip silikoni dhe kasa stainless steel qe mund te ndryshohet.

Nje mates aktiviteti i cili ju tregon cfare keni bere gjate dites ose ju rikujton nese jeni duke bere nje jete sedentare.

Me pajmen e nje ore dhe funksionale duke treguar ore dhe daten e sakte.

Mat hapat qe keni bere. Ju kujton nese po rrini gjate ulur, se eshte koha per te vrapuar.

Tregon kalorite qe keni humbur, rrahjet e zemres, presionin e gjakut.

Opsionin facebook, twitter, instagram, skype, app application.

Monitorin gjumin, opsion alarmi. Mund te beni foto. 

Funksion wireless, bluetooth. Mund te merrni thirrje, mesazhe, reminder.

Mban bateri deri ne 7 dite ore pune, 15 dite standby nderkohe qe karikohet per rreth 1.5-2 ore.

-----

Per Sport

Kur e vendosni ne Sport Mode mund te masni hapat qe keni bere, distancen, kalorite e harxhuara dhe rrahjet e zemres. Sporti do ju beje te keni nje jete me shendetshme.

Jetegjatesi e baterise

• Mban deri ne 7 dite bateri ne gjendje pune.

• Mban deri ne 15 dite bateri kur nuk eshte ne gjendje pune.

• I duhen vetem 2 ore per tu karikuar.

Mat presionin e gjakut

Mund te masi tensionin e gjakut pa u lidhur me nje smartphone, ne cdo moment te dites tuaj dhe kudo. Mund te gjeni te regjistruara edhe me vone te gjitha te dhenat per presionin e gjakut tuaj.

Beni foto

Kur e keni te lidhur me telefonin tuaj dhe telefoni eshte unlocked mund te beni foto vetem duke shkundur pak doren ne moment. keshtu mund te vendosni diku telefonin dhe te beni foto nga larg njesoj si te keni nje pult per te manovruar.

Specifikat

Kapaciteti (mAh) 85 mAh
Madhesia e Ekranit 0.96''
Kompatibel Me Android

14 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 490 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (16)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (485)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (865)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (75)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
SHITUR
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (15)
Nuk ka me gjendje
10 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (71)
2 ne stok
New
4 290 Lekë
5 590 Lekë
Kurseni 1300 L
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

lire dhe shepjt

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al