9 990 Lekë


Përshkrimi

Loje per Playstation 4 God Of War Limited Edition Kratos jeton si një njeri jashtë hijes së perëndive dhe detyrohet të përshtatet në një vend të panjohur Së bashku me Atreusin, të birin e tij, ata do të nisin një udhëtim të rrezikshëm përmes shkretëtirës nordike për të luftuar dhe për të përmbushur misionin e tyre personal

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29207

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Loje per Playstation 4 God Of War Limited Edition

Kratos jeton si një njeri jashtë hijes së perëndive dhe detyrohet të përshtatet në një vend të panjohur

Së bashku me Atreusin, të birin e tij, ata do të nisin një udhëtim të rrezikshëm përmes shkretëtirës nordike për të luftuar dhe për të përmbushur misionin e tyre personal

14 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
36 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.