6 990 Lekë


Përshkrimi

Loja e famshme per Ps4 "God of War'' Do tju fuse ne nje bote te populluar nga monstera, dragonj dhe zotat, Kratos do te detyrohet te luftoje perseri per te mbrojtur ate qe eshte me e dashur per te Perjetoni kete aventure te pabesueshme nen shoqerine e Atreusit Rreth 30 ore loje per te jetuar te zhytur ne mbreterite e pacenuara te folklorit nordikGrafikat dhe pamjet origjinal do tju fusin ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 28904

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Loja e famshme per Ps4 "God of War''

Do tju fuse ne nje bote te populluar nga monstera, dragonj dhe zotat, Kratos do te detyrohet te luftoje perseri per te mbrojtur ate qe eshte me e dashur per te

Perjetoni kete aventure te pabesueshme nen shoqerine e Atreusit

Rreth 30 ore loje per te jetuar te zhytur ne mbreterite e pacenuara te folklorit nordik

Grafikat dhe pamjet origjinal do tju fusin ne nje bote te pajetuar me pare

Specifikat

Marka Sony

14 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
36 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.