4 490 Lekë


Përshkrimi

Nje loje e re per PS4

Zhytuni ne boten kriminale te Los Santos dhe Blaine County ne aventuren e lojrave te Rockstar Games, Grand Theft Auto...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21802

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Nje loje e re per PS4

Zhytuni ne boten kriminale te Los Santos dhe Blaine County ne aventuren e lojrave te Rockstar Games, Grand Theft Auto V.

Arme dhe mjete te reja ju ndihmojne te dilni fitues.

Udhetoni me rruge, det dhe ne qiell kur te eksploroni boten mahnitese te lojes, te dizajnuara per te qene me te gjalle se kurre me pare.

Nje djalosh qe endet rrugeve, nje grabites bankash ne pension dhe nje psikopat i tmerrshme gjenden bashke ne te njejten situate.

Elemente te frikshem dhe te rrezikshem i rrethojne ata dhe bota kriminale duket sikur eshte sulur drejt tyre nga te medhenjte.

Ata duhet te mesojne te mbijetojne ne nje qytet plot rreziqe ku nuk mund ti besojne askujt, aq me pak njeri tjetrit.

Lojen mund ta luani vetem ose me miqte tuaj.

16 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al