7 990 Lekë


Përshkrimi

Loje per Playstation 4 Pro Evolution Soccer 2019 Këtë vit PES 2019 mirëpret 7 liga të reja Një iniciativë e re globale e licencimit do të përfshijë ligje nga vende të tilla si Belgjika, Skocia, Danimarka, Zvicra, Rusia, Portugalia dhe Argjentina, me ligën ruse ekskluzive për PES! PES 2019 do të përfshijë gjithashtu shumë stadiume nga fillimi, duke përfshirë edhe Kampin Nou të Barcelonës dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29214

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Loje per Playstation 4 Pro Evolution Soccer 2019

Këtë vit PES 2019 mirëpret 7 liga të reja

Një iniciativë e re globale e licencimit do të përfshijë ligje nga vende të tilla si Belgjika, Skocia, Danimarka, Zvicra, Rusia, Portugalia dhe Argjentina, me ligën ruse ekskluzive për PES!

PES 2019 do të përfshijë gjithashtu shumë stadiume nga fillimi, duke përfshirë edhe Kampin Nou të Barcelonës dhe Parkun Allianz të Palmeiras

14 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
36 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
1 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.