5 990 Lekë


Përshkrimi

Loje per Ps4 Wolfenstein 2 "The new Colossus" Perjetoni emocione dhe adrenaline Çliro Ameriken nga nazistet. Mbroni familjen dhe miqte tuaj Perdorni te gjithe arsenalin e armeve qe keni per te dale fitimtare Nje loje e pershtatshme per moshat mbi 18 vjec

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 28203

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Loje per Ps4 Wolfenstein 2 "The new Colossus"

Perjetoni emocione dhe adrenaline

Çliro Ameriken nga nazistet. Mbroni familjen dhe miqte tuaj

Perdorni te gjithe arsenalin e armeve qe keni per te dale fitimtare

Nje loje e pershtatshme per moshat mbi 18 vjec

Specifikat

Marka Sony

14 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
36 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.