31 990 Lekë


Përshkrimi

Karrige e kuqe modeli Pro-Racer

Modeli me atraktiv dhe risi ne dizenjim pasi vjen me thurje ne te gjithe siperfaqen 

Me lartesi dhe krahe te rregullueshem sipas deshires 

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 32195

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
45 990 Lekë
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (41)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
990 Lekë
Shitur (8)
Nuk ka me gjendje
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
4 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (16)
2 ne stok

Përshkrimi

Karrige e kuqe modeli Pro-Racer

Modeli me atraktiv dhe risi ne dizenjim pasi vjen me thurje ne te gjithe siperfaqen 

Me lartesi dhe krahe te rregullueshem sipas deshires 

Rrotullohet 360 grade fale 5 kembeve me rrota 

Zona e shpines eshte e pajisur me jastek te vogel per rehati maksimale gjate qendrimit

Ideale per personat qe adhurojne komoditetin dhe guxojne ne shije 

Permasat jane  83 x 32 x 65 cm

Produktet që keni parë