2 990 Lekë


Përshkrimi

Leve per Smarphone Mocute modeli 058 Pershtatet per telefon Android dhe iOS

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31905

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

590 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
26 290 Lekë
28 990 Lekë
Kurseni 2700 L
I disponueshëm

Përshkrimi

Leve per Smarphone Mocute modeli 058.

Lidhet nepermjet Bluetooth me telefonin ose tabletin dhe ju mundeson ta kontrollini ate dhe te luani lojerat tuaja te preferuara.

Leva ka nje mbajtese e cila pranon te gjitha madhesite e smartpheve deri ne 6.8" inch  (140-192 mm).

Pershtatet per cdo telefon Android dhe iOS.

Me dizanj ergonomik dhe perdoret lehtesisht. 

Material teper rezistent dhe me bateri te rikarikueshme per nje kohe te gjate deri ne 40 ore. 

Bluetooth 3.0 4.0 ose me lart.

Funksionon per Lojrat Gamepad.

Permasat jane 235 x 110 x 58 mm.

Manual perdorimi.

Specifikat

Permasat 235 x 110 x 58 mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
45 990 Lekë
1 ne stok
13 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (7)
1 ne stok
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (2)
4 ne stok
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (12)
I disponueshëm
2 290 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (2)
2 ne stok
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
3 ne stok
2 890 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 600 L
3 ne stok
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
1 ne stok
31 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
3 290 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (8)
I disponueshëm
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (4)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al