2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Leve per Smarphone Mocute modeli 058
  • Pershtatet per telefon Android dhe iOS
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 31905

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

590 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (21)
I disponueshëm
24 990 Lekë
28 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (2)
1 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

49 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
45 990 Lekë
1 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 7000 L
12 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 200 L
SHITUR
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
- 200 L
1 290 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1200 L
2 290 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
31 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
- 2000 L
22 990 Lekë
24 990 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
3 290 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Leve per Smarphone Mocute modeli 058.

Lidhet nepermjet Bluetooth me telefonin ose tabletin dhe ju mundeson ta kontrollini ate dhe te luani lojerat tuaja te preferuara.

Leva ka nje mbajtese e cila pranon te gjitha madhesite e smartpheve deri ne 6.8" inch  (140-192 mm).

Pershtatet per cdo telefon Android dhe iOS.

Me dizanj ergonomik dhe perdoret lehtesisht. 

Material teper rezistent dhe me bateri te rikarikueshme per nje kohe te gjate deri ne 40 ore. 

Bluetooth 3.0 4.0 ose me lart.

Funksionon per Lojrat Gamepad.

Permasat jane 235 x 110 x 58 mm.

Manual perdorimi.

Specifikat

Permasat 235 x 110 x 58 mm

Produktet që keni parë

Reviews (0)