45 990 Lekë


Përshkrimi

PS4 1TB + God of War 4 Pajisja ka memorie 1 terra dhe rezolucion te figures HD 1920 x 1080 Grafika AMD Radeon Me doreze dual shock 4 ju do te mund te luani lojera pafund online me miqte tuaj Doreza kontrollohet me ane te bluetoothit/wireless Me opsionin facebook, youtube apo twitter ju mund te lidheni me miqte tuaj kudo jane Argetim pa fund, ruani lojra online merrni lojra falas Lidhje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 27158

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

PS4 1TB + God of War 4

Pajisja ka memorie 1 terra dhe rezolucion te figures HD 1920 x 1080

Grafika AMD Radeon

Me doreze dual shock 4 ju do te mund te luani lojera pafund online me miqte tuaj

Doreza kontrollohet me ane te bluetoothit/wireless

Me opsionin facebook, youtube apo twitter ju mund te lidheni me miqte tuaj kudo jane

Argetim pa fund, ruani lojra online merrni lojra falas

Lidhje me HDMI ose USB, Wi-Fi

Llojet e disqeve qe i pershtaten jane Blu-Ray / DVD

Ne paketim do te keni edhe lojen "God of War 4", e cila do tju fuse ne nje bote te populluar nga monstera, dragonj dhe zotat, Kratos do te detyrohet te luftoje perseri per te mbrojtur ate qe eshte me e dashur per te.

Perjetoni kete aventure te pabesueshme nen shoqerine e Atreusit.

Rreth 30 ore loje per te jetuar te zhytur ne mbreterite e pacenuara te folklorit nordik

Grafikat dhe pamjet origjinal do tju fusin ne nje bote te pajetuar me pare

Keshillohet per moshta mbi 18 vjec

Specifikat

Marka Sony
Hard Disk Hard Disk 1 TB

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

19 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
44 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
14 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
31 990 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
3 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.