10 499 Lekë


Përshkrimi

Set 3 ne 1 Tastiere, Mouse dhe Kufje Redragon S129W

  • Tastiere, mouse dhe kufje gaming Redragon
  • Tastiere me 61 taste qe shtypen njekohesisht
  • Mouse me dizajn ergonomik
  • Kufje te rehatshme pajisur me mikrofon qe hiqet
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69871

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set 3 ne 1 Tastiere, Mouse dhe Kufje Redragon S129W

Seti me tastiere, mouse dhe kufje Redragon ne modelin S129

Ne ngjyre te bardhe

Super kompakt, me nje fishe qe mund te hiqet lehtesisht

Kufjet vijne me nje mikrofon qe mund te hiqet dhe teper fleksibel

Me tastiere per balance dhe cilesi perdorimi

Ne ekuiliber mes ngjyres blu dhe te kuqe, me mikro rezistence ndaj prekjes

Me jetegjatesi prej 50 milione klikimesh, rezistente ndaj ujit dhe pluhurit

Me 61 taste te pavarur anti-ghosting, qe lejojne shtypjen dhe kryerjen e disa komandave ne te njejten kohe

Mouse me dizajn ergonomik dhe saktesi veprimi

Pershtatja me formen e dores, tekstura me ane te kthyera e bejne dizajnin ergonomik piken e forte te mouse-it

Sensori optik Pixart P3212 ofron performance te shkelqyer ne te gjitha lojerat

Software i dedikuar lejon konfigurimin ne rezolucionin DPI

Pack ratón, teclado y auriculares S129W-BA | Redragon

Kufjet per komforditet

Me motor 50 mm magnet neodymium dhe struktura rrethore me sfungjer te bute

Me izolim te brendshem per te mos degjuar asnje nga zhurmat e jashtme

Vjen me mikrofon qe hiqet lehtesisht

S129W-BA Redragon

Karakteristika te tjera te produktit:

Jetegjatesia 10 milione klikime
Lidhje me pajisjen Fishe USB
DPI 600/7200
Frekuenca 20 - 20 kHz
Gjatesia e fishes 1.8 m
Ndjeshmeria -42 dB+/-3 dB.

Reviews (0)