15 990 Lekë


Përshkrimi

X Rocker Flash eshte nje karrige terheqese lojrash per te gjithe te apasionuarit pas lojrave elektronike Dizajn elegant dhe komod Sistemi 2.0 audio i montuar tek pjesa e kokes, siguron audio me cilesi te larte per zbavitje shtese  Karrigia pastrohet dhe transportohet lehtesisht Materiali i tapicerise eshte vinyl Me permasa 77 x 42 x 66 cm

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27847

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

X Rocker Flash eshte nje karrige terheqese lojrash per te gjithe te apasionuarit pas lojrave elektronike

Dizajn elegant dhe komod

Sistemi 2.0 audio i montuar tek pjesa e kokes, siguron audio me cilesi te larte per zbavitje shtese 

Karrigia pastrohet dhe transportohet lehtesisht

Materiali i tapicerise eshte vinyl

Me permasa 77 x 42 x 66 cm

Specifikat

Marka X Rocker

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (60)
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
366 990 Lekë
1 ne stok
32 990 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (33)
I disponueshëm
45 990 Lekë
1 ne stok
36 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
55 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
269 990 Lekë
2 ne stok
49 990 Lekë
55 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
28 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
75 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.