4 990 Lekë


Përshkrimi

Kontrolloni boten rreth jush! Beni nje selfie, kontrolloni muziken tuaj, avanconi prezantimet tuaja ne slide, ndizni dhe fikni dritat. Misfit Link ju mundeson keto dhe me teper. Misfit Link eshte matesi i pare ne bote qe ju jep mundesine qe me nje buton te vetem te masni te gjithe aktivitetin tuaj ditor. Dizajn sportiv ne ngjyra te ndryshme, shume i rehatshem dhe rezistent ndaj ujit deri ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 9073

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kontrolloni boten rreth jush! Beni nje selfie, kontrolloni muziken tuaj, avanconi prezantimet tuaja ne slide, ndizni dhe fikni dritat.

Misfit Link ju mundeson keto dhe me teper.

Misfit Link eshte matesi i pare ne bote qe ju jep mundesine qe me nje buton te vetem te masni te gjithe aktivitetin tuaj ditor.

Dizajn sportiv ne ngjyra te ndryshme, shume i rehatshem dhe rezistent ndaj ujit deri ne 30 metra.

Mat aktivitete te ndryshme dhe gjumin tuaj.

Ne bashkepunim me telefonin tuaj ju ndihmon te shikoni hapat tuaj, metrat ose kilometrat qe beni kur udhetoni, kalorite qe digjni.

Ndicimi i 12 dritave ju tregon se sa aktiv keni qen gjate dites, shtypni butonin per te pare se sa progresive ka qene dita juaj.

Mund ta vendosni jo vetem si ore, por kudo: ne xhep, ne menge, kepuce, xhep kemishe etj.

Misfit Link pershtatet me se miri me iPhone 4S/5/5C/5S/6/6 Plus, iPod Touch 5th Gen, iPad 3/4/Air/Mini, Samsung Galaxy S4/S5/Note 3 dhe Google Nexus 4/5.

Detaje teknike:

Dimensione: 28.5 x 8.0 x 28.5 mm

Pesha: 6 gram

Kohezgjatja e baterise: deri ne 6 muaj

Rezistent ndaj ujit: deri ne 30 m

Sensori: 3-axis accelerometer

Mat: Hapat, Kalorite e djegura, Distancen dhe Cilesine dhe kohezgjatjen e gjumit.

1 bateri e perfshire

Ngjyra e bardhe

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

39 990 Lekë
45 990 Lekë
Kurseni 6000 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
366 990 Lekë
1 ne stok
32 990 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (26)
I disponueshëm
45 990 Lekë
1 ne stok
36 990 Lekë
I disponueshëm
55 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
I disponueshëm
269 990 Lekë
2 ne stok
49 990 Lekë
55 990 Lekë
Kurseni 6000 L
4 ne stok
28 990 Lekë
4 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
75 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.