4 490 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1 500 Lekë


Përshkrimi

Mates aktiviteti fizik Q8 Mat dhe monitoron pulin tuaj gjate ushtrimit te aktivitetit fizik, rrahjet e zemres ne 24 ore Tregon oren, daten, distancen, meazhe telefonata facebook twitter, whatsappp, alarmin e gjumit etj Me ekran te madh 0.96" OLDED, punon me bateri 70mAh polymer. Bateria qendron standby 7-10 dite perdoret 4 dite dhe karikohet per 60 minuta Kunder ujit deri ne thellesi 30...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21246

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mates aktiviteti fizik Q8

Mat dhe monitoron pulin tuaj gjate ushtrimit te aktivitetit fizik, rrahjet e zemres ne 24 ore

Tregon oren, daten, distancen, meazhe telefonata facebook twitter, whatsappp, alarmin e gjumit etj

Me ekran te madh 0.96" OLDED, punon me bateri 70mAh polymer. Bateria qendron standby 7-10 dite perdoret 4 dite dhe karikohet per 60 minuta

Kunder ujit deri ne thellesi 30 metra. Material TPE vjen ne ngjyre te kuqe dhe jeshile

Specifikat

Madhesia e Ekranit TV 0.96''OLED screen.
Memoria e Telefonit 32KB RAM + 256KB ROM.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

39 990 Lekë
45 990 Lekë
Kurseni 6000 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
366 990 Lekë
1 ne stok
32 990 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (26)
I disponueshëm
45 990 Lekë
1 ne stok
36 990 Lekë
I disponueshëm
55 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
I disponueshëm
269 990 Lekë
2 ne stok
49 990 Lekë
55 990 Lekë
Kurseni 6000 L
4 ne stok
28 990 Lekë
4 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
75 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.