4 490 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1 500 Lekë


Përshkrimi

Mates aktiviteti fizik Q8

Mat dhe monitoron pulsin tuaj gjate ushtrimit te aktivitetit fizik, rrahjet e zemres ne 24 ore.

Tregon oren, daten, distancen, meazhe telefonata...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21246

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 10000 L
49 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 6000 L
15 990 Lekë
21 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
7 490 Lekë
2 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (491)
I disponueshëm
- 7000 L
22 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (30)
1 ne stok
SHITUR
990 Lekë
Shitur (27)
Nuk ka me gjendje
6 890 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
SHITUR
990 Lekë
Shitur (73)
Nuk ka me gjendje
12 900 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
- 6000 L
13 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (103)
1 ne stok

Përshkrimi

Mates aktiviteti fizik Q8

Mat dhe monitoron pulsin tuaj gjate ushtrimit te aktivitetit fizik, rrahjet e zemres ne 24 ore.

Tregon oren, daten, distancen, meazhe telefonata facebook twitter, whatsappp, alarmin e gjumit etj

Me ekran te madh 0.96" OLDED, punon me bateri 70mAh polymer. Bateria qendron standby 7-10 dite perdoret 4 dite dhe karikohet per 60 minuta

Kunder ujit deri ne thellesi 30 metra. Material TPE vjen ne ngjyre te kuqe dhe jeshile.

Specifikat

Madhesia e Ekranit TV 0.96''OLED screen.
Memoria e Telefonit 32KB RAM + 256KB ROM.

Produktet që keni parë

Reviews (0)