2 490 Lekë


Përshkrimi

Mates Aktiviteti W16 Nje mates aktiviteti i cili ju tregon cfare keni bere gjate dites ose ju rikujton nese jeni duke bere nje jete sedentare. Me pajmen e nje ore dhe funksionale duke treguar ore dhe daten e sakte. Mat hapat qe keni bere. Duke qene se lidhet lehtesisht me ane te bluetooh me smartphonet tuaj ajo ju tregon edhe per shkrepjet qe ben kamera juaj. Mund te sherbeje edhe si nje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 18221

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mates Aktiviteti W16

Nje mates aktiviteti i cili ju tregon cfare keni bere gjate dites ose ju rikujton nese jeni duke bere nje jete sedentare.

Me pajmen e nje ore dhe funksionale duke treguar ore dhe daten e sakte.

Mat hapat qe keni bere.

Duke qene se lidhet lehtesisht me ane te bluetooh me smartphonet tuaj ajo ju tregon edhe per shkrepjet qe ben kamera juaj.

Mund te sherbeje edhe si nje ore me zile.

Ju kujton nese po rrini gjate ulur.

Bateria eshte e rikarikueshme me ane te fishes USB.

Paketimi permban: oren bashke me rripin, kabullin USB 74 cm dhe manualin e perdorimit.

Specifikat

Gjinia Unisex
Porta USB 1 port Micro-USB 2.0
Materiali Silikon dhe plastike
Kompatibel Me Android, Me Apple
Teknologjia e Ekranit OLED 0.9 inch

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

39 990 Lekë
45 990 Lekë
Kurseni 6000 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
366 990 Lekë
1 ne stok
32 990 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (26)
I disponueshëm
45 990 Lekë
1 ne stok
36 990 Lekë
I disponueshëm
55 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
I disponueshëm
269 990 Lekë
2 ne stok
49 990 Lekë
55 990 Lekë
Kurseni 6000 L
4 ne stok
28 990 Lekë
4 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
75 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.