3 490 Lekë


Përshkrimi

Mates i aktivitetit fizik modeli Y5 Mat hapat qe keni bere Ju kujton nese po rrini gjate ulur, se eshte koha per te vrapuar Funksionon me sistemin operativ Android dhe IOS

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27188

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 790 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok

Përshkrimi

Mates i aktivitetit fizik modeli Y5

Nje mates aktiviteti i cili ju tregon cfare keni bere gjate dites ose ju rikujton nese jeni duke bere nje jete sedentare

Me pajmen e nje ore dhe funksionale duke treguar ore dhe daten e sakte

Mat hapat qe keni bere. Ju kujton nese po rrini gjate ulur, se eshte koha per te vrapuar

Ekran TFT me madhesi 0.96'', mat aktivitetin tuaj fizik, rrahjet e zemres, presionin e gjakut, oksigjenin ne gjeak

Nje informacion 24 oresh rreth zemres suaj ju ndihmon te zbuloni cdo problem shendetesor

Funksionon me sistemin operativ Android dhe IOS. Opsioni bluetooth 4.0

Ne oren tuaj do te vijne te gjitha njoftimet nga rrjetet sociale, WhatsApp, Skype etj

Ora eshte kundra ujit. Mban bateri deri ne 15 dite dhe karikohet per rreth 2 ore

Specifikat

Madhesia e Ekranit 0.96''
Kompatibel Me Android, Me Apple
Teknologjia e Ekranit TFT

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (60)
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
366 990 Lekë
1 ne stok
32 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
1 ne stok
36 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
55 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
269 990 Lekë
2 ne stok
49 990 Lekë
55 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
28 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
75 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.