790 Lekë


Përshkrimi

Mbajtese per TV tuaj qe vendoset ne mur e markes Gembird 

Mban ekran me madhesi 17"37" slim

Televizori vendoset ne mur dhe eshte krijuar ne menyre te tille qe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21124

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (77)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
366 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
45 990 Lekë
1 ne stok
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
28 990 Lekë
36 990 Lekë
Kurseni 8000 L
Shitur (68)
I disponueshëm
54 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
189 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
28 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
16 990 Lekë
22 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (39)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mbajtese per TV tuaj qe vendoset ne mur e markes Gembird 

Mban ekran me madhesi 17"37" slim

Televizori vendoset ne mur dhe eshte krijuar ne menyre te tille qe te ofroje pamje mjaft te mire ne shtepine tuaj apo kudo e deshironi.

Distanca nga muri 24mm, per ekran LCD. PPesha maksimale qe mban mbajtesja eshte deri ne 25 kg

Ambjenti i shtëpisë suaj do të bëhet akoma dhe më i bukur, pasi nuk ze vend.

Cdo gjë që nevojitet për montim gjendet brenda kutisë.

Specifikat

Marka Gembird
Materiali Metal
Madhesia e Ekranit 17”-37”

Produktet që keni parë