2 190 Lekë


Përshkrimi

Mbajtese per televizore LCD dhe plazma screen 17" deri ne 37".

E levizshme sipas kendit qe deshironi, rrotullim 90 dhe 15 grade

Montim i thjeshte fale aksesoreve te perfshire ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21126

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

189 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 10000 L
49 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 6000 L
15 990 Lekë
21 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
7 490 Lekë
2 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (517)
I disponueshëm
- 7000 L
22 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (30)
1 ne stok
SHITUR
990 Lekë
Shitur (27)
Nuk ka me gjendje
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 890 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
SHITUR
990 Lekë
Shitur (73)
Nuk ka me gjendje
- 6000 L
13 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (103)
1 ne stok

Përshkrimi

Mbajtese per televizore LCD dhe plazma screen 17" deri ne 37".

E levizshme sipas kendit qe deshironi, rrotullim 90 dhe 15 grade

Montim i thjeshte fale aksesoreve te perfshire ne paketim.

Distanca nga muri 70 - 420 mm

Ambjenti i shtëpisë suaj do të bëhet akoma dhe më i bukur, pasi nuk ze vend.

Cdo gjë që nevojitet për montim gjendet brenda kutisë.

Perballon deri ne 40 kg 

Specifikat

Marka Gembird

Reviews (0)