3 890 Lekë


Përshkrimi

Mbajtese per televizor me madhesi 26"-55"

Mbajtese per TV tuaj qe vendoset ne mur e markes Gembird Rotate Titlting

Televizori vendoset ne mur dhe eshte krijuar ne menyre te tille...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21132

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (110)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 5000 L
SHITUR
4 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (17)
Nuk ka me gjendje
89 990 Lekë
1 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (80)
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (36)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
12 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
SHITUR
3 990 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
119 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
179 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
69 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mbajtese per televizor me madhesi 26"-55"

Mbajtese per TV tuaj qe vendoset ne mur e markes Gembird Rotate Titlting

Televizori vendoset ne mur dhe eshte krijuar ne menyre te tille qe te ofroje pamje mjaft te mire ne shtepine tuaj apo kudo e deshironi.

Mund te rrotullohet sipas deshires tuaj nga 90 grade dhe 15 grade

Distanca nga muri125 - 470 mm, per ekran LCD. Pesha maksimale qe mban mbajtesja eshte deri ne 50 kg

Ambjenti i shtëpisë suaj do të bëhet akoma dhe më i bukur, pasi nuk ze vend.

Cdo gjë që nevojitet për montim gjendet brenda kutisë.

Specifikat

Marka Gembird

Reviews (0)