2 990 Lekë


Përshkrimi

Mbrojtes tensioni i markes LogiLink modeli Schuko LP215 Me 6 vende per spinat, ideale per shtepine apo zyren tuaj ku duhen shume pajisje njekohesisht Kablli eshte i gjate 1.4 metra. Ka siguri per femijet bron pajisjet tuaja nga tensioni i larte Me mbrojtje alumini dhe tension ne hyrje 250V /AC

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 20982

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mbrojtes tensioni i markes LogiLink modeli Schuko LP215

Me 6 vende per spinat, ideale per shtepine apo zyren tuaj ku duhen shume pajisje njekohesisht

Kablli eshte i gjate 1.4 metra. Ka siguri per femijet bron pajisjet tuaja nga tensioni i larte

Me mbrojtje alumini dhe tension ne hyrje 250V /AC

Specifikat

Marka LogiLink

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

39 990 Lekë
45 990 Lekë
Kurseni 6000 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
366 990 Lekë
1 ne stok
32 990 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (26)
I disponueshëm
45 990 Lekë
1 ne stok
36 990 Lekë
I disponueshëm
55 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
57 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
I disponueshëm
269 990 Lekë
2 ne stok
49 990 Lekë
55 990 Lekë
Kurseni 6000 L
4 ne stok
28 990 Lekë
4 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
75 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.