7 990 Lekë


Përshkrimi

  • Ora Kids Watch eshte nje ore per femije.
  • Mund te perdoret me pajisjet Android ose iOS
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 13571

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

189 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 10000 L
49 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 6000 L
15 990 Lekë
21 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
7 490 Lekë
2 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (514)
I disponueshëm
- 7000 L
22 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (30)
1 ne stok
SHITUR
990 Lekë
Shitur (27)
Nuk ka me gjendje
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 890 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
SHITUR
990 Lekë
Shitur (73)
Nuk ka me gjendje
- 6000 L
13 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (103)
1 ne stok

Përshkrimi

Ora Kids Watch eshte nje ore per femije.
Ekran: 0.96″ OLED digital display
Memorja: 32MB RAM + 32MB ROM
SIM Card: Po, micro SIM
GSM frekuenca radio: 850/900/1800/1900 Mhz
Bateria: 400mAh, e heqshme dhe e rikarikueshme Li-polymer
Permasat: 54 x 34 x 12.5mm
Karikimi: micro USB (5V)
Mund te perdoret me pajisjet Android ose iOS

Produktet që keni parë

Reviews (0)