9 990 Lekë
13 990 Lekë
Kurseni 4 000 Lekë


Përshkrimi

Set sensoresh per shtepine te markes Xiaomi Mi.

Seti permban sensore te ndryshem te cilet mund ti lidhni me pajisje te tjera smart ose mund ti instaloni ne dyer dhe dritare.

Kur...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 39860

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

18 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (54)
I disponueshëm
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1500 L
5 990 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
- 300 L
3 990 Lekë
4 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 700 L
2 290 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
6 490 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok

Përshkrimi

Set sensoresh per shtepine te markes Xiaomi Mi.

Seti permban sensore te ndryshem te cilet mund ti lidhni me pajisje te tjera smart ose mund ti instaloni ne dyer dhe dritare.

Kur ktheheni ne shtepi dritat dhe pajiset e tjera do te ndizen automatikisht.

Duke perdorur kombinime te ndryshme te komponenteve, ju mund te automatizoni pajisjet Smart, te menaxhoni nga distanca pajisjet duke perdorur nje smartphone, te krijoni kushte te favorshme per jeten tuaj.

Produktet që keni parë

Reviews (0)