12 990 Lekë


Përshkrimi

Zile dere Smart per shtepine apo zyren tuaj E vacante dhe e pershtatur me teknologjine e kohes Mund ta lidhni me Wi-Fi dhe keshtu do te keni cdo te dhene ne telefonin tuaj Mjafton te qe vizitori te shtypi butonin e ziles dhe ajo do te filloje te dergoje imazhe ne kohe reale ne telefon por mund te ruaje edhe video Rezolucioni 1280*720 Me sistem alarmi dhe pamje te qarte edhe naten me kend...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30183

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Zile dere Smart per shtepine apo zyren tuaj

E vacante dhe e pershtatur me teknologjine e kohes

Mund ta lidhni me Wi-Fi dhe keshtu do te keni cdo te dhene ne telefonin tuaj

Mjafton te qe vizitori te shtypi butonin e ziles dhe ajo do te filloje te dergoje imazhe ne kohe reale ne telefon por mund te ruaje edhe video

Rezolucioni 1280*720

Me sistem alarmi dhe pamje te qarte edhe naten me kend vezhgues deri 166 grade

Aplikacioni mund te instalohet ne android, iOs, ipad APP Software

Suporton karte memorie TF card

Zilja ka nevoje per bateri 2 x 18650

Instalohet jasht dhe nuk keni pse te shqetesoheni nga shiu

6 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.