25 990 Lekë


Përshkrimi

Tavoline per TV 24"-50" Black Glass - modeli ETT 03

Tavoline per te vendosur Televizorin
Dizajn i thjeshte qe pershtatet me cdo lloj ambienti
Perberje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 16394

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 10000 L
49 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 6000 L
15 990 Lekë
21 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
7 490 Lekë
2 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (491)
I disponueshëm
- 7000 L
22 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (30)
1 ne stok
SHITUR
990 Lekë
Shitur (27)
Nuk ka me gjendje
6 890 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
SHITUR
990 Lekë
Shitur (73)
Nuk ka me gjendje
12 900 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
- 6000 L
13 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (103)
1 ne stok

Përshkrimi

Tavoline per TV 24"-50" Black Glass - modeli ETT 03

Tavoline per te vendosur Televizorin
Dizajn i thjeshte qe pershtatet me cdo lloj ambienti
Perberje metalike dhe xham i zi
Mund te vendoset Televizor me permasa ekrani nga 24" deri ne 50"
Permasat e tavolines: 120 x 35 x 40 cm

Reviews (0)