25 990 Lekë


Përshkrimi

Tavoline per TV 24"-50" Black Glass - modeli ETT 03

Tavoline per te vendosur Televizorin
Dizajn i thjeshte qe pershtatet me cdo lloj ambienti
Perberje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 16394

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (76)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
45 990 Lekë
1 ne stok
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
36 990 Lekë
Shitur (66)
I disponueshëm
54 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
28 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tavoline per TV 24"-50" Black Glass - modeli ETT 03

Tavoline per te vendosur Televizorin
Dizajn i thjeshte qe pershtatet me cdo lloj ambienti
Perberje metalike dhe xham i zi
Mund te vendoset Televizor me permasa ekrani nga 24" deri ne 50"
Permasat e tavolines: 120 x 35 x 40 cm