83 990 Lekë


Përshkrimi

  • Televizor Samsung 55'' SMART UE55RU7092UXXH
  • Ekran LED 4K Ultra HD , DVB-T2C
  • Garancia 2 vite
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 48449

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (58)
I disponueshëm
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (856)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (37)
1 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

20 000 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (110)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 5000 L
SHITUR
4 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (17)
Nuk ka me gjendje
89 990 Lekë
1 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (80)
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (36)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
12 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
SHITUR
3 990 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
119 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
179 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor Samsung 55'' SMART UE55TU7092UXXH

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara.

Ekran LED me rezolucion 4K Ultra HD 3,840 x 2,160 pixels.

Audio dhe volum i paster Altoparlantë Stereo, Dolby Digital Plus, Tip Altoparlant, Lidhje Multiroom.

Dalja e tingullit eshte 20W.

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit me madhesi 55".

Pamje e qarte  me cilesi te mire dhe me rezolucion te larte.

Marres dixhital kabllor te integruar DVB-T2C

Portat HDMI x2, USB x1, LAN, CI, RF.

Konsum energjie maksimumi 150 W, furnizim me energji AC220-240V 50/60Hz.

Permasat sebashku me kornizen dhe kembet jane 1238.6 x 757.0 x 242.1 mm.

UHD, Lidhuni, gezohuni me shume

UHD, Lidhuni, gëzohuni më shumë

Rezolucioni i vertete 4K UHD

Shikoni imazhe te qarta dhe te mprehta me 4K UHD TV qe ka 4x me shume piksel se FHD TV. Tani mund te shikoni edhe detajet me te vogla ne çdo skene.

Rezolucioni i vërtetë 4K UHD

HDR, shikoni me shume detaje

Shikoni permbajtje HDR me qartesi me te mire dhe shprehje te detajuar ngjyrash. Samsung UHD TV ju jep detaje me te sakta ne skena te ndriçuara dhe te erreta.

 
HDR, shikoni më shumë detaje
 

PurColor

Shikoni permbajtjen tuaj te preferuar me ngjyra natyrale qe japin detaje te mprehta si dicka reale. Merrni nje pervoje me te gjalle shikimi plot ngjyra.

 
PurColor
 

Zbehja UHD

Shijoni ngjyrat, mprehtesine dhe nivele kontrasti te optimizuara per shikimin tuaj. Zbehja UHD ndan dhe perpunon ekranin ne blloqe te vogla keshtu qe shihni detaje me te sakta.

 
Zbehja UHD
 

Elegant dhe plot stil ne hapesiren tuaj

Elegant dhe plot stil në hapësirën tuaj

Dizajn elegant

I rafinuar per çdo detaj, dizajn i holle dhe i lemuar. Eshte i persosur per çdo vendosje.

 
Dizajn elegant
 

Nje menyre inteligjente per te shijuar televizorin inteligjent

Argetohuni ne menyren me te shpejte, me te lehte dhe me inteligjente.

Përdorni lehtesisht ofruesit e permbajtjeve te ndryshme dhe shikoni paraprakisht imazhin e programeve pwrpara sesa t’i filloni ato.

Një mënyrë inteligjente për të shijuar televizorin inteligjent

Aplikacioni SmartThings, nje aplikacion per te gjitha

Aplikacioni SmartThings gjithashtu ofron funksione te tilla si Udhezuesi Universal, Telekomanda dhe Dashboard.

Aplikacioni SmartThings, një aplikacion për të gjitha

Konfigurimi ne celular

  • Procesi i konfigurimit kerkon llogari Samsung. Televizori duhet të jete i lidhur me internetin per konfigurimin celular.** Procesi i konfigurimit mund te kryhet edhe me telekomande.

Sinkronizimi dhe ndarja e permbajtjes

Perfitoni ne maksimum nga Samsung Cloud. Lidhni ne menyre te perkryer pajisjet tuaja smart Samsung per te sinkronizuar fotografite. Tani mund te ndani fotografite tuaja ne celular dhe t’i shikoni ne ekranin e televizorit.

 
Sinkronizimi dhe ndarja e përmbajtjes
 

Me shume permbajtje

Nuk mbaron me kaq. Ju pret permbajtje pa fund.

TV Plus

Merrni akses ne nje game te gjere permbajtjesh 4K UHD dhe HDR. TV Plus ofron permbajtje dhe filma te fundit ne rezolucion te mahnitshem, keshtu qe mund te shijoni nje pervoje kinematografike ne rehatine e shtepise tuaj.

 
TV Plus
 

Lidhja Steam

Luaj lojra ne ekranin e madh pa nderprerje me grafike me cilesi te larte dhe shpejtesi. Aplikacioni Lidhja Steam ju mundeson te transmetoni lojerat tuaja Steam pa nevojen e perdorimit te nje kutie te posaçme konfigurimi per Lidhjen Steam.

Lidhja Steam

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 2 Vite
Madhesia e Ekranit TV 55"
SMART PO
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)

Reviews (0)