38 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 11 000 Lekë


Përshkrimi

  • Televizor Elektra Smart Wi-Fi
  • TV 48" LED cilesi maksimale
  • Kornize e holle e zeze
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 24889

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor i markes Elektra modeli ET-48FHD18S-T2. Garanci 2 vjet.

Televizori eshte Smart Wi-Fi dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet sa here te deshironi.

Me madhesi ekrani 48" LED.

Marresi DVB-T2/C. Me rezolucion Full HD.

Me 2 dalje HDMI, USB 2.0 x 2, TELETEXT, NICAM, PVR, TIMESHIFT, RJ45, VGA, PC AUDIO IN, COAXIA.

Sistemi qe perdor eshte Android 4.4, 512 MB + 4 GB Ram.

Audio cilesore dhe shume te paster.

Me kornize te holle te zeze anesore.

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 2 vjet
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 48"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

13 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (70)
I disponueshëm
89 990 Lekë
99 990 Lekë
Kurseni 10000 L
I disponueshëm
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (13)
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (19)
4 ne stok
30 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
30 980 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
22 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 7000 L
Shitur (11)
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
36 990 Lekë
Shitur (30)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

E mora tv sh i mir

Tv punon sh mire

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al