17 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 4 000 Lekë


Përshkrimi

  • Televizor i markes Fuego Smart
  • Sistem operativ Android
  • Ekran LED me rezolucion HD
  • Televizori lidhet me internet dhe ju mund te shikoni filmat qe deshironi
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 28929

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

890 Lekë
Shitur (205)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor i markes Fuego, modeli 32EL610ANDT, smart. Garancia 1 vit SMART

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara

Sistem operativ Android

Ekran LED me rezolucion HD Ready 1366 x 768 pixels

Televizori mund te lidhet me internetin me ane te Wi-Fi dhe ju mundeson te shikoni filmat dhe programet tuaja te preferuar.

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit me madhesi 32"

Rrjedhshmeria e pamjes dhe  cilesi shume e mire zeri.

Marres dixhital tokesor High Definiton dhe kabllor i integruar DVB-T2/C

Portat HDMI, USB, VGA, 1 porte Skart. Cl+, MPEG4, H.264

Permasat 73.5 x 47.8 x 18.5 cm.

DETAJE

Rezolucion HD

Sa më i lartë numri i pikselave, aq më i mprehtë dhe më i hollësishëm bëhet imazhi. Ekrani me rezolucion HD (1366 x 768 piksel) ofron cilësi të lartë të figurës me imazhe mjaft të qarta dhe të pastra.

Smart TV

Ky televizor Fuego ështe një televizor Smart me sistem operativ Android dhe wireless të integruar i cili ju lejon të shihni programet dhe filmat që dëshironi dhe të navigoni në internet. Të gjitha pa lëvizur nga divani juaj.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 32"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)
Frekuenca 100Hz
Bestseller 1

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

38 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 11000 L
Shitur (11)
1 ne stok
89 990 Lekë
99 990 Lekë
Kurseni 10000 L
I disponueshëm
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (13)
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (19)
4 ne stok
30 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
30 980 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
22 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 7000 L
Shitur (11)
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
36 990 Lekë
Shitur (30)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 4.75 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Byon

Sherbim shume korrekt

TV ka cilesi normale krahasuar me cmimin e ulet. me pelqeu

Byon

Cmim super per Tv smart

ka cmim te mire dhe cilesi. Per dhomen e femijeve me beri shume pune

Byon

Shume i mire, e sollet shume shpejt

Per cmimin qe ofroni eshte mjaft i mire

Byon

Erdhi shume shpejt

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al