23 990 Lekë
32 990 Lekë
Kurseni 9 000 Lekë


Përshkrimi

  • Televizor ekran LED Full HD
  • Cilesi e larte zeri dhe figure
  • TV Fuego 43"
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31015

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

890 Lekë
Shitur (205)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor i markes Fuego modeli 43EL600T 

Ekran LED me madhesi 43" rezolucion Full HD 1920 x 1080

Me kornize te holle ngjyre te zeze. Marresi DVB-T2 te integruar

KA 2 porta HDMI, 2 porta USB dhe 1 porte Scart

Me cilesi te larte audio dhe figure.

Rezolucion Full HD

Sa më i lartë numri i pikselave, aq më i mprehtë dhe më i hollësishëm bëhet imazhi. Ekrani Full HD (1,920 x 1,080 piksel) ofron cilësi të lartë të figurës me pasqyrimin e imazhit si në natyrë.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 43"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Frekuenca 100Hz

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

38 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 11000 L
Shitur (11)
1 ne stok
89 990 Lekë
99 990 Lekë
Kurseni 10000 L
I disponueshëm
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (13)
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (19)
4 ne stok
30 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
30 980 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
22 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 7000 L
Shitur (11)
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
36 990 Lekë
Shitur (30)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al