30 990 Lekë


Përshkrimi

  • TV LED ELEKTRA 40 SMART
  • Marresi DVB-T2 te integruar
  • Me audio cilesore dhe shume te paster
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35626

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

TV LED ELEKTRA 40 SMART

Televizor i markes Elektra modeli ET-40FHD18S-T2

Me madhesi ekrani 40" LED

Marresi DVB-T2 te integruar

Me rezolucion FULL HD 1920 × 1080 , 100 Hz

Televizori eshte Smart TV/ANDROID i cili mundeson lidhje me internet

Me audio cilesore dhe shume te paster

Me 3 dalje HDMI, 2 USB, 1 VGA, Scart, dhe porte per PC,AUDIO 

Me kornize te holle te zeze anesore 

Permasa e diagonales se ekranit eshte 102 cm.

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 2 vjet
Madhesia e Ekranit TV 40"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

13 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (70)
I disponueshëm
38 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 11000 L
Shitur (11)
1 ne stok
89 990 Lekë
99 990 Lekë
Kurseni 10000 L
I disponueshëm
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (13)
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (19)
4 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
30 980 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
22 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 7000 L
Shitur (11)
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
36 990 Lekë
Shitur (30)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al