13 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 6 000 Lekë


Përshkrimi

Televizor i markes Lobod modeli LE-32Z1 T2/S2

Ekran me madhesi 32" rezolucion HD 1366 x 768

Ekran LED

Televizori nuk eshte...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 22742

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Televizor i markes Lobod modeli LE-32Z1 T2/S2

Ekran me madhesi 32" rezolucion HD 1366 x 768

Ekran LED

Televizori nuk eshte smart dhe nuk ju mundeson lidhje me Wi-FI

Me kornize te holle ngjyre te zeze. Marresi DVB-T/T2/C/S2

Lidhje 3 x HDMI, USB, Scart

Me cilesi te larte Audio dhe figure

Specifikat

Marka Lobod
Garancia 2 vjet
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 32"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

38 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 11000 L
Shitur (11)
1 ne stok
89 990 Lekë
99 990 Lekë
Kurseni 10000 L
I disponueshëm
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (13)
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
47 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (19)
4 ne stok
30 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
30 980 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
22 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 7000 L
Shitur (11)
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
36 990 Lekë
Shitur (30)
1 ne stok

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al