12 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 7 000 Lekë


Përshkrimi

  • Televizor 32" LED
  • Rezolucion HD
  • Kornize e holle dhe audio cilesore
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24884

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

790 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10000 L
109 990 Lekë
119 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 10000 L
39 990 Lekë
49 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 10000 L
52 990 Lekë
62 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 8000 L
27 990 Lekë
35 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 3000 L
69 990 Lekë
72 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 6000 L
46 990 Lekë
52 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 10000 L
53 990 Lekë
63 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 6000 L
22 990 Lekë
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 14000 L
54 990 Lekë
68 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
19 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
- 30000 L
89 990 Lekë
119 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10000 L
49 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 7000 L
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
89 990 Lekë
I disponueshëm
72 990 Lekë
I disponueshëm
84 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
69 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
179 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
109 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor i markes Elektra modeli ET-32HD12-T2

Me madhesi ekrani 32" LED

Marresi DVB-T2/C. Me rezolucion HD

Me 2 dalje HDMI, USB 2.0 x 2, TELETEXT.NICAM.PVR.TIMESHIFT.RJ45.VGA.PC AUDIO IN.COAXIAL.

Me audio cilesore dhe shume te paster

Me kornize te holle te zeze anesore

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 2 Vite
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 32"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)

Produktet që keni parë

Reviews (3)

Rated 4.67 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Mu vonua 3 ditë nga 2 që thanë

Vonesa nuk më pëlqeu nga 48 orë që thanë më erdhi një ditë me vonesë dhe asnjeri nuk më tha për këtë gjë. Produkti ishte shumë i mirë


Shume i mire


Ngjyrat shume mire, merr shume kanale me DVB e perfshire

Rated 4.67 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Mu vonua 3 ditë nga 2 që thanë

Vonesa nuk më pëlqeu nga 48 orë që thanë më erdhi një ditë me vonesë dhe asnjeri nuk më tha për këtë gjë. Produkti ishte shumë i mirë


Shume i mire


Ngjyrat shume mire, merr shume kanale me DVB e perfshire