19 990 Lekë


Përshkrimi

  • Televizor 32" LED
  • Rezolucion HD
  • Kornize e holle dhe audio cilesore
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 24884

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

21 990 Lekë
25 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
32 990 Lekë
44 990 Lekë
Kurseni 12000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
99 990 Lekë
119 990 Lekë
Kurseni 20000 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (8)
I disponueshëm
16 990 Lekë
22 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (39)
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (135)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
SHITUR
27 990 Lekë
37 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (18)
Nuk ka me gjendje
24 990 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
34 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 8000 L
Shitur (7)
I disponueshëm
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (4)
2 ne stok
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
46 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (4)
2 ne stok
24 990 Lekë
28 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (4)
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
25 980 Lekë
Kurseni 8990 L
Shitur (9)
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
Shitur (3)
4 ne stok
89 990 Lekë
I disponueshëm
72 990 Lekë
I disponueshëm
84 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
69 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
179 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
109 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor i markes Elektra modeli ET-32HD18-T2

Me madhesi ekrani 32" LED

Marresi DVB-T2/C. Me rezolucion HD

Me 2 dalje HDMI, USB 2.0 x 2, TELETEXT.NICAM.PVR.TIMESHIFT.RJ45.VGA.PC AUDIO IN.COAXIAL.

Me audio cilesore dhe shume te paster

Me kornize te holle te zeze anesore

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 2 vjet
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 32"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Byon

Shume i mire

Byon

Ngjyrat shume mire, merr shume kanale me DVB e perfshire