22 990 Lekë
27 990 Lekë
Kurseni5 000 Lekë


Përshkrimi

  • Televizor FUEGO 40 Smart TV
  • Ekran LED me rezolucion HD
  • Sistem operativ Android
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36412

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
19 990 Lekë
Shitur (446)
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
17 990 Lekë
25 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (2)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
22 990 Lekë
30 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (21)
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
89 990 Lekë
I disponueshëm
72 990 Lekë
I disponueshëm
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
109 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
29 990 Lekë
I disponueshëm
89 990 Lekë
I disponueshëm
84 990 Lekë
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor FUEGO  40 Smart 40EL620ANDT. Garancia 1 vit SMART

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara

Sistem operativ Android

Ekran LED me rezolucion FULL HD 1920 x 1080 pixels

Televizori mund te lidhet me internetin me ane te Wi-Fi dhe ju mundeson te shikoni filmat dhe programet tuaja te preferuar

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit me madhesi 40"

Rrjedhshmeria e pamjes dhe  cilesi shume e mire zeri

Marres dixhital tokesor High Definiton dhe kabllor i integruar DVB-T2/C

Portat HDMI, USB, VGA, 1 porte Skart. Cl+, MPEG4, H.264.

DETAJE

Rezolucion HD

Sa më i lartë numri i pikselave, aq më i mprehtë dhe më i hollësishëm bëhet imazhi. Ekrani me rezolucion HD (1366 x 768 piksel) ofron cilësi të lartë të figurës me imazhe mjaft të qarta dhe të pastra.

Smart TV

Ky televizor Fuego ështe një televizor Smart me sistem operativ Android dhe wireless të integruar i cili ju lejon të shihni programet dhe filmat që dëshironi dhe të navigoni në internet. Të gjitha pa lëvizur nga diva.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit TV 40"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Byon

Shume i mire

TV shume i mire. Lidhet me WIFI edhe te lejon te shikosh edhe filma ne Netflix ose video ne youtube. Lidhja me antenen toksore edhe kerkimi i kanaleve eshte super e thjeshte.

Byon

Shume i mire per sallone...dhe per dhoma gjumi te medha...

Byon

Cmim i mire

Per cmimin ja vlen