94 990 Lekë


Përshkrimi

Televizor Smart i markes Haier modeli LE55B9600UG

  • Me madhesi ekrani 55" 
  • Operon me sistemin Android 9.0. Panel Samsung
  • Me rezolucion 4K Ultra-HD
  • Me asistent zanor per te komunikuar cdo kerkese
  • Zgjidhni mes 7 module imazhesh apo tingujsh
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 64489

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (51)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

36 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (36)
2 ne stok
- 17000 L
49 990 Lekë
66 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 8000 L
68 990 Lekë
76 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 14000 L
34 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
55 990 Lekë
I disponueshëm
- 8000 L
19 990 Lekë
27 990 Lekë
Shitur (73)
I disponueshëm
38 990 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
- 10000 L
109 990 Lekë
119 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
83 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 12000 L
107 990 Lekë
119 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
38 990 Lekë
42 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 4000 L
28 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 3000 L
29 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 4000 L
27 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
- 7000 L
30 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (176)
4 ne stok
- 12000 L
45 990 Lekë
57 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
84 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
179 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
119 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
79 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor Smart i markes Haier

Vjen ne modelin LE55B9600UG

Me garanci 1 vit

Ekran me rezolucion 4K

Ju mundeson te ndiqni filma, video ne format 4K, madje dhe duke e lidhur me USB apo nje fishe HDMI nga laptopi juaj

Shijoni cdo skene dhe krijoni vizualitetin per cdo detaj te objekteve

Me ngjyra qe tregojne cdo detaj te maksimizuar ne piksela

Kontrasti HDR10 ofron qartesine e objekteve dhe ngjyrave

Mund te kapni dhe detaje te vogla dhe ne drite te ulet apo ne erresire

Kaloni nga nje ekran me i vogel ne nje ekran me te madh

Fale opsionit Chromecast, kju mund te shfaqni cdo gje nga celulari juaj ne televizor ne nje ekran 55 inch

Celularin mund ta perdorni dhe si nje telekomande per te kaluar fotot, videot, muziken duke dhene lehtesi ne perdorim, pa shkaktuar probleme

Lidhje me bluetooth per nje akses me te lehte

Mund ta lidhni me boks me bluetooth, kufje, celularin, madje dhe levat playstation

Tingulli transmetohet direkt ne pajisjet e lidhura, per te ofruar nje eksperience tjeter te audios

Me asistent zanor per te komunikuar cdo nevoje tuajen

Mjafton nje buton ne telekomanden tuaj qe t'ju mundesoje te komunikoni me asistentin inteligjent

Mund te hapni video, muzike, te kaloni me shpejt/ngadale procesimin, te kontrolloni motin, cdo gje per ju apo per cdo pjesetar te familjes

Madje ju mund te kontrolloni dhe pajisje te tjera Smart ne shtepine tuaj, vetem duhet te siguroheni se pajisjet qe keni e suportojne lidhjen me wireless/bluetooth

7 module te ndryshme imazhesh dhe tingujsh

Ekrani 4K ofron teknologjine me te fundit per ngjyra te gjalla, qe tregojne cdo efekt vizual

Qe nga moduli standard, per ngjyra me te gjalla, per lojera, filma, sporte, per kursim energjie apo dhe i vete televizorit, duke ju lejuar te zgjidhni mes driters, kontrastit apo gradimit te ngjyrave

Zgjidhni ne baze te programit qe po shihni mes tingujve standard, per muzike, drama, sporte, lajme apo per ta personalizuar vete

Sistemi i operimit Android 9.0 me panel Samsung

Fale Google Game Store do te keni mundesine te gjeni aplikacionet e preferuara kur deshironi dhe ke te deshironi

Smart Tv ju mundeson te lidhni televizorin tuaj me internetin nepermjet Wireless apo nje fishe interneti LAN, ku mund te lundroni ne internet, shihni filma, Youtube, cdo gje qe ofron Google ne televizorin tuaj

Televizori vjen se bashku me marresin dixhital tokesor dhe kabllor DVB-T+C+T2 H.265 S2 te integruar, cka ju mundeson te shihni kanalet analoge direkt me nje kerkim automatik, pa patur nevoje te blini dekoder shtese

Karakteristika te tjera te produktit:

Ratio 16:9
Frekuenca e pergjigjes 60 Hz
Frekuenca e pergjigjes ndaj komandave 8 meter/sekonde
Kontrasti 6000:1
Ndricimi 320 kandel/ meter katrore
Lidhje Wireless Po
Numri i altoparlanteve te integruar 2
Thellesia e ngjyrave 16.7 milione (24 bit per pixel)
Fuqia e audios 20 Watt
Shpenzimi i energjise 100-240 Volt
Balancim i zerit, heqje e zerit Po

Lidhjet e jashtme:

Porte HDMI 4 porta
Porte USB 2 porta
Porte per lidhjen me kufje 1 porte
Porte LAN 1 porte

Pesha e produktit:

Pesha vetem e televizorit: 13.1 kg

Pesha ne teresi: 17.5 kg

Permasat vetem te televizorit:

Gjeresia: 122.88 cm

Lartesia: 70.96 cm

Gjatesia: 6.1 cm

Permasat e televizorit se bashku me kembet mbajtese:

Gjeresia: 122.88 cm

Lartesia: 77.19 cm

Gjatesia: 26.9 cm

Permasat e televizorit se bashku me paketimin:

Gjeresia: 139 cm

Lartesia: 15 cm

Gjatesia: 85 cm

Specifikat

Marka Haier
Garancia 1 Vit
Rezolucioni 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Sistemi Operativ Android 9.0
Procesori CPU ARM A55 x 4
Shpejtesia e Procesorit 1.2 GHz
Karta Grafike Mali470MP3
RAM 1.5GB DDR3
Madhesia e Ekranit TV 55"
SMART PO
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)

Produktet që keni parë

Reviews (0)