32 990 Lekë


Përshkrimi

Televizor Hoobart 40” Smart LED FHD  HB40EL615ANDT

  • Televizor Hoobart 40” Smart LED Full HD
  • Marres dixhital tokesor DVB-T2 / C / S2
  • Me porte HDMI< USB, Skart
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 39886

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

3 890 Lekë
Shitur (58)
I disponueshëm
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (855)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (51)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

36 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (36)
2 ne stok
- 17000 L
49 990 Lekë
66 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 8000 L
68 990 Lekë
76 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 14000 L
34 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
55 990 Lekë
I disponueshëm
- 8000 L
19 990 Lekë
27 990 Lekë
Shitur (73)
I disponueshëm
38 990 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
- 10000 L
109 990 Lekë
119 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
83 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 12000 L
107 990 Lekë
119 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
38 990 Lekë
42 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 4000 L
28 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 3000 L
29 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 4000 L
27 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
- 7000 L
30 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 12000 L
45 990 Lekë
57 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
84 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
179 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
119 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
79 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor Hoobart 40” Smart LED FHD  HB40EL615ANDT

* Televizori ku mund te shihni filmat apo sportet e preferuara 

* Ekran LED me rezolucion Full HD 1920 X 1080 pixels

* Televizori eshte Smart Android 7.0 dhe mund te lundroni lehtesisht ne internet duke pare programet qe deshironi

* Marres dixhital tokesor dhe satelitor DVB-T2 / C / S2

* Cilesia e zerit 16W (2 x 8W)

* Porte HDMI, Komponent, Skart. Kompozit, USB, 200 hz

* Permasat pa kembet mbajtese: 90.3 x 56.5 x 21.3 cm 

* Garancia 1 Vit

Specifikat

Garancia 1 Vit
Madhesia e Ekranit TV 40"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Smart shume i mire

Ngjyra dhe audio shume e mire.

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Smart shume i mire

Ngjyra dhe audio shume e mire.