29 990 Lekë
32 990 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

  • Televizor LG 32" modeli 32LJ510U
  • Ekran LED, DVB-T2/C/S2
  • Garancia 2 vite
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38252

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

3 890 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (820)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (50)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

78 900 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok
25 990 Lekë
Shitur (36)
2 ne stok
44 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
66 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
76 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 49010 L
149 990 Lekë
199 000 Lekë
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
55 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
27 990 Lekë
Shitur (72)
I disponueshëm
38 990 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
- 10000 L
109 990 Lekë
119 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
83 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 12000 L
107 990 Lekë
119 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
38 990 Lekë
42 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4000 L
28 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 4000 L
27 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
- 7000 L
30 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 5000 L
54 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (118)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (176)
4 ne stok
57 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
84 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
179 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor LG 32" mdoeli 32LJ510U. Garancia 2 vite.

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara.

Ekran LED me rezolucion HD Ready 1366 x 768 pixels.

Audio dhe volum i paster 100~240Vac 50-60Hz.

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit me madhesi 32".

Pamje e qarte  me cilesi te mire dhe me rezolucion te larte.

Marres dixhital tokesor dhe kabllor te integruar DVB-T2/C/S2.

Portat 2 HDMI, 1 USB, VGA, porte Skart.

Klas energjie A+.

Permasat sebashku me kornizen dhe kembet jane 739 x 472 x 168 cm.

Specifikat

Marka LG
Garancia 2 Vite
Madhesia e Ekranit TV 32"
SMART JO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)

Produktet që keni parë

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Cilesi shume e mire

Sherbim korrekt dhe tv sh i mire krahasismisht me cmimin.


Blerje qe ja vlen

Marke shume e mire per TV dhe merr shume kanale sepse ka DVB te perfshire.

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Cilesi shume e mire

Sherbim korrekt dhe tv sh i mire krahasismisht me cmimin.


Blerje qe ja vlen

Marke shume e mire per TV dhe merr shume kanale sepse ka DVB te perfshire.