44 990 Lekë


Përshkrimi

Televizor LG 43" FHD modeli 43LJ500V

  • Ekran LED Full HD 1920 x 108
  • Dekoder DVB-T2/C/S2
  • Portat 2 HDMI, 1 USB, VGA, porte Skart
  • Klas energjie A+
  • Garancia 2 vite
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38253

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

790 Lekë
890 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (327)
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (70)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (104)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (53)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 80000 L
119 000 Lekë
199 000 Lekë
I disponueshëm
- 40000 L
139 900 Lekë
179 900 Lekë
I disponueshëm
55 990 Lekë
I disponueshëm
62 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (343)
I disponueshëm
72 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (59)
I disponueshëm
- 12000 L
107 990 Lekë
119 990 Lekë
I disponueshëm
89 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
79 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 4000 L
38 990 Lekë
42 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 8000 L
68 990 Lekë
76 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 18000 L
13 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (1188)
I disponueshëm
- 10100 L
104 900 Lekë
115 000 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 49010 L
149 990 Lekë
199 000 Lekë
I disponueshëm
55 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
52 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
73 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
106 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor LG 43" FHD 43LJ500V

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara.

Ekran LED me rezolucion Full HD 1920 x 1080 pixels.

Audio dhe volum i paster 100~240Vac 50-60Hz .

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit me madhesi 43".

Pamje e qarte  me cilesi te mire dhe me rezolucion te larte.

Marres dixhital tokesor dhe kabllor te integruar DVB-T2/C/S2.

Portat 2 HDMI, 1 USB, VGA, porte Skart.

Klas energjie A+.

Permasat sebashku me kornizen dhe kembet jane 976 x 633 x 218 cm.

Specifikat

Marka LG
Garancia 2 Vite
Madhesia e Ekranit TV 43"
SMART JO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

Produktet që keni parë

Reviews (0)