52 990 Lekë


Përshkrimi

  • Televizor LG 49" FHD 49LJ515V Smart
  • Ekran LED me rezolucion Full HD
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38254

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (58)
I disponueshëm
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (856)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (37)
1 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

36 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (36)
2 ne stok
- 17000 L
49 990 Lekë
66 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 8000 L
68 990 Lekë
76 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 14000 L
34 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
55 990 Lekë
I disponueshëm
- 8000 L
19 990 Lekë
27 990 Lekë
Shitur (73)
I disponueshëm
38 990 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
- 10000 L
109 990 Lekë
119 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
83 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 12000 L
107 990 Lekë
119 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
38 990 Lekë
42 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 4000 L
28 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 3000 L
29 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 4000 L
27 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
- 7000 L
30 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (176)
4 ne stok
- 12000 L
45 990 Lekë
57 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
84 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
179 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
119 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor LG 49" FHD 49LJ515V Smart.

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara.

Ekran LED me rezolucion Full HD 1920 x 1080 pixels.

Audio dhe volum i paster 100~240Vac 50-60Hz .

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit me madhesi 49".

Pamje e qarte  me cilesi te mire dhe me rezolucion te larte.

Marres dixhital tokesor dhe kabllor te integruar DVB-T2/C/S2.

Portat 2 HDMI, 1 USB, VGA, porte Skart.

Klas energjie A+.

Permasat sebashku me kornizen dhe kembet jane 1197 x 775 x 162.

Specifikat

Marka LG
Garancia 2 Vite
Madhesia e Ekranit TV 49"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

Produktet që keni parë

Reviews (0)