29 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 25 000 Lekë


Përshkrimi

Televizor i markes Livin Smart

  • Sistem operativ Android 9.0
  • Ekran LED me rezolucion Full HD
  • Televizori lidhet me internet dhe ju mund te shikoni filmat qe deshironi
  • Me garanci 2 vite
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 67445

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (772)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (50)
I disponueshëm
240 Lekë
340 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (55)
I disponueshëm
Cmimi me i mire i garantuar
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (174)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 790 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 3200 L
Shitur (1)
2 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

38 990 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
- 2000 L
24 990 Lekë
26 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 10000 L
109 990 Lekë
119 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
- 11000 L
72 990 Lekë
83 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 12000 L
107 990 Lekë
119 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
38 990 Lekë
42 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
33 990 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
- 4000 L
28 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 3000 L
29 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 4000 L
27 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
- 7000 L
30 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 5000 L
54 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (117)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (175)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (768)
I disponueshëm
98 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
69 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
84 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
179 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
119 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
79 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
89 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor Smart i markes Livin

Vjen ne modelin LM4221SM

Me garanci 2 vite

Dizajn kompakt ne ekran LED

Televizori ofron nje ekran LED me rezolucion Full HD, qe perdor me pak energji dhe me pak nxehtesi ne ekranin e televizorit tuaj, duke ofruar kontrast me te mire te drites, ekran me ngjyra me te ndezura

Ekrani vjen me madhesi 42 inch, per t'u pershtatur ne ambientet tuaja, sallon, dhome gjumi apo dhe zyre dhe ambiente bari

Ekrani LED mundeson nje pamje te qarte te figurave, ne teknologjine me te pasur sesa televizoret me ekran LCD

Me audio te paster zeri dhe volum per te degjuar cdo tingull, perfekt per te pare filma ne nje ekran te madh, ndryshe nga laptopi apo tableti, celulari juaj

Smart TV, per te qene ne koherence me teknologjine

Televizori operon me sistemin Android 9.0, qe ofron funksionin e nje televizori Smart TV

Televizoret Smart TV mundesojne lidhje me internetin apo te lidhni celularin tuaj Android per te pare cdo gje qe deshironi ne nje ekran shume here me te madh

Mjafton te lidhni televizorin tuaj me internetin nepermjet Wireless te shtepise suaj apo nje fishe interneti LAN nese televizorin e keni prane modemit te internetit

Lundroni ne internet, shihni filma, Youtube, cdo gje qe ofron Google ne televizorin tuaj

Televizori vjen se bashku me marresin dixhital tokesor dhe kabllor DVB-T2 te integruar, cka ju mundeson te shihni kanalet analoge direkt me nje kerkim automatik, pa patur nevoje te blini dekoder shtese

Lidhjet e jashtme:

Porta HDMI 3 porta
Porta USB 2 porta
Support CI Po

Specifikat

Marka Livin
Garancia 2 Vite
Madhesia e Ekranit TV 43"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Bestseller 1

Reviews (0)