39 990 Lekë
47 990 Lekë
Kurseni 8 000 Lekë


Përshkrimi

  • Televizor i markes Livin Smart
  • Sistem operativ Android 
  • Ekran LED me rezolucion  HD
  • Televizori lidhet me internet dhe ju mund te shikoni filmat qe deshironi
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50304

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

72 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
30 790 Lekë
Shitur (20)
1 ne stok
69 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
54 990 Lekë
Shitur (14)
4 ne stok
19 990 Lekë
Shitur (737)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
69 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (69)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 4000 L
25 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 10000 L
72 990 Lekë
82 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
119 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
89 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 10000 L
109 990 Lekë
119 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
- 3000 L
69 990 Lekë
72 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
52 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 10000 L
53 990 Lekë
63 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (260)
1 ne stok
37 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
89 990 Lekë
I disponueshëm
84 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor i markes livin, model LV5020SM SMART. Garancia 1 vit 

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara

Sistem operativ Android 

DVB/T2 e integruar

Wifi dhe Lan

modeli LV5020SM

Ekran LED me rezolucion 4K Full HD

Televizori mund te lidhet me internetin me ane te Wi-Fi dhe ju mundeson te shikoni filmat dhe programet tuaja te preferuar.

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit me madhesi 32"

Rrjedhshmeria e pamjes dhe  cilesi shume e mire zeri.

Marres dixhital tokesor High Definiton dhe kabllor i integruar DVB-/T2

Portat HDMIx3,USB x2,Support CI

Lidhja e interenetit Wifi dhe Lan 

Garanci 1 vit

DETAJE

Smart TV

Ky televizor  ështe një televizor Smart me sistem operativ Android dhe wireless të integruar i cili ju lejon të shihni programet dhe filmat që dëshironi dhe të navigoni në internet. Të gjitha pa lëvizur nga divani juaj.

Specifikat

Garancia 1 Vit
Madhesia e Ekranit TV 50"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)
Bestseller 1

Produktet që keni parë

Reviews (0)