26 990 Lekë


Përshkrimi

  • Televizor Lobod 43 LX-43DN52
  • Ekran LED me rezolucion Full HD 1920 X 1080
  • Garancia 2 vjet
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 37424

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (41)
3 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
19 990 Lekë
Shitur (446)
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
17 990 Lekë
25 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (2)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
22 990 Lekë
30 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (21)
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
89 990 Lekë
I disponueshëm
72 990 Lekë
I disponueshëm
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
109 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
29 990 Lekë
I disponueshëm
89 990 Lekë
I disponueshëm
84 990 Lekë
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor Lobod 43 LX-43DN52. Garancia 2 vjet.

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara.

Ekran LED me rezolucion Full HD 1920 X 1080.

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit me madhesi 43".

Marresi DVB-T2/S2.

Portat HDMI, USB, VGA.

Specifikat

Marka Lobod
Garancia 2 vjet
Madhesia e Ekranit TV 43"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

Produktet që keni parë