35 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 7 000 Lekë


Përshkrimi

  • Televizor i markes Samsung 32" Smart 32N4302
  • Ekran LED 1366 x 768, DVB-T2/C
  • Garancia 2 vite
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38258

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 490 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

29 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 5000 L
27 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
- 6000 L
46 990 Lekë
52 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 10000 L
53 990 Lekë
63 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 6000 L
22 990 Lekë
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 14000 L
54 990 Lekë
68 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
19 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
- 30000 L
89 990 Lekë
119 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
- 6000 L
15 990 Lekë
21 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10000 L
49 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 7000 L
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
89 990 Lekë
I disponueshëm
72 990 Lekë
I disponueshëm
84 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
69 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
179 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
109 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
29 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
89 990 Lekë
I disponueshëm
84 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor i markes Samsung 32" Smart 32N4302. Garancia 2 vite.

Rezolucioni 1366 x 768.

Ngjyra te pastra dhe te theksuara.

Televizori eshte Smart dhe mund te lundroni lehtesisht ne internet duke pare programet qe deshironi.

Lidheni argetimin dhe mediat tuaja te preferuara me televizorin - shikoni video regjistrimet, degjoni muzike ose shikoni fotot nepermjet lidhjes USB. 

Dy dalje HDMI nje dalje USB.

Marresi DVB-T2 / C. Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te shijoni filmat apo pragramet tuaja te preferuara.

Permasat: 74.54 x 46.66 x 15 cm

Smart Tv, ndryshon stilin tuaj te jeteses

Samsung Smart TV eshte qendra juaj e argetimeve. Me nje klik keni cdo gje ne ekranin tuaj.

Smart TV redefined for 21st century lifestyles

Ngjyra me te gjalla per imazhe me te mira

Duke perdorur nje algoritem te perparuar te permiresimit te cilesise se fotografive, Samsung’s Wide Colour Enhancer permireson ne menyre drastike cilesine e çdo imazhi dhe zbulon detaje te fshehura. 

 

More vibrant colours for better images
 

Akses ne internet pa tela

Me Wi-Fi te integruar per te qene online gjithmone.

 
Access the Internet without wires
 

Shikoni filma nga USB-ja

Me ConnectShare Movie, thjesht futni USB ne TV dhe menjehere shijoni filma, foto ose muzike. Tani, mund ti shijoni te gjitha keto ne komoditetin e dhomes suaj te ndenjes ne TV tuaj.

* Formatet qe suporton jane AVI, ASF, MP3, JPEG dhe te tjeret.

Watch movies from your USB

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 32"
SMART PO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)

Produktet që keni parë

Reviews (0)