44 990 Lekë


Përshkrimi

  • Televizor i markes Samsung 40" FHD 40M5002
  • Ekran LED Full HD 1920 x 1080, DVB-T2/C
  • Garancia 2 vite
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38256

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 5000 L
27 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (158)
I disponueshëm
- 6000 L
46 990 Lekë
52 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 10000 L
53 990 Lekë
63 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 6000 L
22 990 Lekë
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 14000 L
54 990 Lekë
68 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
19 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
- 30000 L
89 990 Lekë
119 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
- 6000 L
15 990 Lekë
21 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10000 L
49 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 7000 L
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
89 990 Lekë
I disponueshëm
72 990 Lekë
I disponueshëm
84 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
69 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
179 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
109 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
29 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
89 990 Lekë
I disponueshëm
84 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor i markes Samsung 40" FHD 40M5002. Garancia 2 vite.

Rezolucioni 1920 x 1080 pixel.

Ngjyra te pastra dhe te theksuara, mega kontrast.

Clean View redukton zhurmen dhe interferencen, duke permiresuar ngjyren dhe kontrastin per pamje të paster si kristal.

Shijoni gjithçka me cilesi te rafinuar imazhi Full HD.

Lidheni argetimin dhe mediat tuaja te preferuara me televizorin - shikoni video regjistrimet, degjoni muzike ose shikoni fotot nepermjet lidhjes USB. 

Dy dalje HDMI nje dalje USB. Televizori nuk eshte Smart.

Marresi DVB-T2 / C. Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te shijoni filmat apo pragramet tuaja te preferuara.

Permasat: 92.27 X 53.1 X 72.6cm

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 40"
SMART JO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

Produktet që keni parë

Reviews (0)