74 990 Lekë


Përshkrimi

TELEVIZOR SAMSUNG 55" SMART 55TU7022

  • Ekran LED 4K Ultra HD, me modulin DVB-T2/C/S2
  • Me ekran Ultra HD, 4K
  • Garancia 2 vite
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66626

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (58)
I disponueshëm
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (856)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (37)
1 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

36 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (36)
2 ne stok
- 17000 L
49 990 Lekë
66 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 8000 L
68 990 Lekë
76 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 14000 L
34 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
55 990 Lekë
I disponueshëm
- 8000 L
19 990 Lekë
27 990 Lekë
Shitur (73)
I disponueshëm
38 990 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
- 10000 L
109 990 Lekë
119 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
83 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 12000 L
107 990 Lekë
119 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
38 990 Lekë
42 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 4000 L
28 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 3000 L
29 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 4000 L
27 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
- 7000 L
30 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (176)
4 ne stok
- 12000 L
45 990 Lekë
57 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
84 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
179 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
119 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
79 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

TELEVIZOR SAMSUNG 55" SMART 55TU7022

* Ngjyrat dhe detajet jane dizenjuar per t'ju mundesuar nje ekran me ngjyra te pastra, kontrast te forte dhe rezolucion 4K

* Cilesia 4K ju lejon te shihni cdo detaj te cdo objekti (4 here me e fuqishme se rezolucioni HD)

* Me HDR 10+ ju mund te shihni cdo detaj te produktit, edhe ne pamje te erreta apo me ngjyra te ndezura

* Me nje pult universal ju mund te kontrolloni Netflix, Apple TV, Disney +, etj. per te patur te gjitha ne nje ekran

* Me Auto Game Mode ju do te lundroni ne boten e lojerave ne nje ekran shume te madh, per te pare dhe detajet me te vogla dhe per emocione ndryshe

* Fale Universal Guide ju mund te shihni rekomandimet per cdo emisionet e famshme

* Me asistent zanor, si Bixby, Alexa, Google Assistant dhe SmartThings

          - Me Alexa mund te ndizni televizorin, te nderroni kanalet, te kontrolloni volumin, etj

          - Me Google Assistant mund te nderroni kanalet, te kontrolloni volumin, playback

          - Me AirPlay2 mund te ndani informacione nga cdo pajisje Apple ne ekranin e madh

* Me Remote Access ju mund te pasqyroni ekranin e kompjuterit tuaj me pajisjen tuaj te TV. Madje dhe mund te lidhni PC me dokumentat tuaja duke perdorur Microsoft Office 365 vetem nga divani juaj

SAMSUNG 55TU7022 TV LED 4K UHD – 55″ (138 cm ) – HDR 10+ – Dolby Digital  Plus – Smart TV – 2xHDMI – 1xUSB – Classe A + – PERF DISCOUNT

CRYSTAL DISPLAY 2020

Shihni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara

Ekran LED me rezolucion 4K Ultra HD 3,840 x 2,160 pixels

Audio dhe volum i paster Dolby Digital Plus, DTS codec, 20 W dalja e tingullit

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit me madhesi 55"

Pamje e qarte  me cilesi te mire dhe me rezolucion te larte

Marres dixhital tokesor dhe kabllor te integruar DVB-T2/C/S2

Portat 2 HDMI, 1 USB, 1 ethernet etj.

WiFi, Bluetooth, Ethernet

Viti 2020

Konsum energjie maksimumi 135 W, furnizim me energji AC220-240V 50/60Hz

Garanci 2 vjet

Pesha e produktit pa mbajteset eshte 13.9 kg

Pesha e produktit se bashku me mbajteset eshte 14.2 kg

Samsung TU7022

Karakteristika te tjera te produktit:

Forma e Ekranit Flat Screen
Porta HDMI 2
Porta USB 1
Sistemi i operimit Tizen
Wi Fi Po
Internet LAN Po
Bluetooth Jo
Ratio 16:9
PQI (Picture Quality Index)  2000
Diametri i ekranit 139.7 cm
Sinjali dixhital DVB-C,DVB-T2
Kerkimi automatik i kanaleve Po
Modulet Smart Game, Movie, Natural
Numri i mikrofoneve 2
Teknologjia e dekodereve Dolby Digital Plus
Lundrim ne internet Po
Ngjyra E zeze
Teletext dhe tituj Po
Suporti IPv6 Po
Lidhje HDD/USB Po
Numri i gjuheve te menuse 27
Fikje automatike Po

Permasat e produktit:

Gjeresia: 123.05 cm

Thellesia: 25.02 cm

Lartesia: 78.28 cm

Permasat e produktit pa mbajteset:

Gjeresia: 123 cm

Thellesia: 5.95 cm

Lartesia: 70.7 cm

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 2 Vite
Madhesia e Ekranit TV 55"
SMART PO
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)

Produktet që keni parë

Reviews (0)