16 990 Lekë
22 780 Lekë
Kurseni5 790 Lekë


Përshkrimi

  • Televizor 32" LED Smart Wi-Fi TV
  • Sistem Android te instaluar
  • Rezolucion HD dhe me frekuence 100 Hz
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 40987

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (23)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (396)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

24 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
17 990 Lekë
25 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (5)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
22 990 Lekë
30 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (21)
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
89 990 Lekë
I disponueshëm
72 990 Lekë
I disponueshëm
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
109 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
29 990 Lekë
I disponueshëm
89 990 Lekë
I disponueshëm
84 990 Lekë
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set Televizor i markes Elektra modeli ET-32HD19S-T2S2 + Adaptor universal dhe mbrojtes tension

Adaptori eshte universal dhe mbrojtes tensioni njekohesisht.

Mund te perdoret per te gjithe paisjet elektronike, kompjuter TV etj..

Televizori eshte Smart Wi-Fi dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet sa here te deshironi.

Me madhesi ekrani 32" LED.

Fale sistemit  Android 8.0  qe Tv ka te instaluar ju mund ta ktheni televizorin tuaj si nje smartphone ku mund te instaloni cdo lloj aplikacioni qe instaloni edhe ne smartphonin tuaj.

Marresi DVB-T2/C/S2. Me rezolucion HD dhe me frekuence 100 Hz.

Me 3 dalje HDMI, USB 2.0 x 2, CI, VGA, SCART

Me audio cilesore dhe shume te paster.

Me kornize te holle te zeze anesore.

Permasat: 72 x 42 cm

Garanci 2 vjet.

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 2 vjet
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 32"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)

Produktet që keni parë