21 990 Lekë


Përshkrimi

  • Televizor 32" LED Smart Wi-Fi TV
  • Sistem Android te instaluar
  • Rezolucion HD dhe me frekuence 100 Hz
  • Garancia 2 Vjet
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 45075

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

790 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (622)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

22 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 7000 L
25 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (91)
I disponueshëm
- 13000 L
29 990 Lekë
42 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 4000 L
25 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10000 L
72 990 Lekë
82 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 2000 L
24 990 Lekë
26 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
119 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
89 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
30 790 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
- 3000 L
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
- 10000 L
109 990 Lekë
119 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
- 8000 L
27 990 Lekë
35 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 3000 L
69 990 Lekë
72 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
52 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 10000 L
53 990 Lekë
63 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 6000 L
22 990 Lekë
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 14000 L
54 990 Lekë
68 990 Lekë
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
- 30000 L
89 990 Lekë
119 990 Lekë
I disponueshëm
37 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10000 L
49 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
89 990 Lekë
I disponueshëm
84 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set Televizor i markes Elektra modeli ET-32HD20S-T2/C/S2

Televizori eshte Smart Wi-Fi dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet sa here te deshironi.

Me madhesi ekrani 32" LED.

Fale sistemit  Android  qe Tv ka te instaluar ju mund ta ktheni televizorin tuaj si nje smartphone ku mund te instaloni cdo lloj aplikacioni qe instaloni edhe ne smartphonin tuaj.

Marresi DVB-T2/C/S2. Me rezolucion HD dhe me frekuence 100 Hz.

Me 3 dalje HDMI, USB 2.0 x 2, CI, VGA, SCART

Me audio cilesore dhe shume te paster.

Me kornize te holle te zeze anesore.

E-share e instaluar ju jep mundesine te trasmetoni imazhe nga smartphoni tuaj ne televizorin tuaj dhe anasjelltas(imazhet e smatphonit tuaj ti shikoni edhe ne tv)

Nepermjet e-share ju mund te ktheni smartphonin tuaj ne nje telekomande smart,air maus ose 

Permasat: 72 x 42 cm

Garanci 2 vjet.

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 2 Vite
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 32"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

per cmimin qe ka ja vlen

per ate cmim qe ka eshte shume ok sepse eshte me internet .lidhet me wifi ,youtube,
pervec kesaj ka edhe 2 vjet garanci.Per mua ja vlen

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

per cmimin qe ka ja vlen

per ate cmim qe ka eshte shume ok sepse eshte me internet .lidhet me wifi ,youtube,
pervec kesaj ka edhe 2 vjet garanci.Per mua ja vlen