25 990 Lekë
34 990 Lekë
Kurseni9 000 Lekë


Përshkrimi

  • TV Elektra modeli ET-43FHD18S-T2
  • Marresi DVB-T2/C
  • Me rezolucion Full HD
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24888

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
19 990 Lekë
Shitur (446)
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
17 990 Lekë
25 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (2)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
22 990 Lekë
30 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (21)
I disponueshëm
47 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 7000 L
I disponueshëm
89 990 Lekë
I disponueshëm
72 990 Lekë
I disponueshëm
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
109 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
29 990 Lekë
I disponueshëm
89 990 Lekë
I disponueshëm
84 990 Lekë
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
53 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor i markes Elektra modeli ET-43FHD18S-T2

Telovizori eshte Smart Wi-Fi dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet sa here te deshironi

Me madhesi ekrani 43" LED

Marresi DVB-T2/C. Me rezolucion Full HD

Me 2 dalje HDMI, USB 2.0 x 2, TELETEXT, NICAM, PVR, TIMESHIFT, RJ45, VGA, PC AUDIO IN, COAXIA

Sistemi qe perdor eshte Android 4.4, 512 MB + 4 GB Ram

Audio cilesore dhe shume te paster

Me kornize te holle te zeze anesore.

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 2 vjet
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 43"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

Produktet që keni parë